O nas

ŚWIADCZYMY USŁUGI od pośrednictwa w zbywaniu/nabywaniu nieruchomości gruntowych, budynkowych i lokalowych oraz pośrednictwa w zbywaniu/nabywaniu spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.
Zajmujemy się również, doradztwem w zakresie aktualnych cen rynkowych nieruchomości oraz doradztwem pod względem nieruchomości inwestycyjnych.


Nasza firma jest członkiem sieci wymiany ofert CBN – Centralny Bank Nieruchomości, w ten sposób mają Państwo dostęp do ofert nieruchomości zgłoszonych zarówno w naszym biurze, jak i w biurach z nami współpracujących.
-> Zgłaszając z ofertę nieruchomości do najmu bądź do sprzedaży na w naszym biurze natychmiast zgłaszasz tę ofertę do wszystkich innych biur uczestników Sieci.
Wystarczy zgłosić ofertę do nas, a pracę nad nią wykonują wszystkie firmy współpracujące z CBN.

Doświadczenie w rynku nieruchomości zdobywamy nieustannie od 2010 roku -przecież nic nie jest stałe i wszystko ulega zmianom.
PRZEPROWADZILIŚMY SKUTECZNIE SETKI KLIENTÓW PRZEZ PROCES SPRZEDAŻY SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI.

WYRÓŻNIA NAS relacja z Klientem, bardzo dbamy o jej jakość, zależy nam na satysfakcji Klienta i poleceniu nas dalej swoim znajomym.

JESTEŚMY CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA PROFESJONALISTÓW RYNKU NIERUCHOMOŚCI POLSKI CENTRALNEJ (SPRNPC)
LEGITYMUJEMY SIĘ LICENCJĄ W OGÓLNOPOLSKIM REJESTRZE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI I ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI (FPPRN)

Korzystając z naszej wiedzy i z naszego doświadczenia — zyskasz oszczędność czasu i nerwów, ponadto unikniesz wielu komplikacji, jakie mogą się pojawić przy transakcjach — czuwamy nad każdą z nich, od samego początku do samego końca, a jeśli zajdzie potrzeba to i w późniejszym czasie. Lubimy naszą pracę, dlatego pomożemy Państwu z radością i z zaangażowaniem.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI !!!


Certyfikaty


Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
19 4
Niepoprawny wynik